Будинок з дерев’яного бруса – класика архітектурних рішень, однак в даний час не кожен може це собі дозволити. Саме з цього ми пропонуємо цікаве дизайнерське рішення – металевий сайдинг «колоду» блок-хаус, який повністю імітує натуральне дерево.

БЛОК-ХАУС – це вентильований фасад, який застосовується для облицювання зовнішніх і внутрішніх стін споруджуваних житлових і промислових споруд, реконструкції старих, а також парканів та огорож.

Властивості і характеристики металевого блок-хауса

Дивлячись на рисунок вище, стає зрозуміло, що блок-хаус – не просто лист металу, потрібної форми, а багатошарова система захисту яка дозволяє виключити зовнішній вплив навколишнього середовища і дозволяє розкрити всі його достоїнства.


Переваги Блок-Хаусу:

  1. висока стійкість при змінах температури – матеріал витримує перепад температури від -50 ° С до + 80 ° С;
  2. довговічність – блок-хаус має термін служби 50 років; негорючість;
  3. стійкість до зовнішнього впливу сонячного випромінювання, атмосферних опадів, агресивних середовищ (кислоти, луги, розчинники);
  4. зниження витрат на обігрів будинку завдяки тому що при монтажі блок-хауса застосовується додатковий утеплювач;
  5. стійкість до механічних впливів завдяки високим міцності;
  6. екологічна безпека при приємному зовнішньому вигляді;
  7. величина коефіцієнта термічного розширення дуже мала, що дозволяє робити практично монолітну конструкцію;
  8. зручність і простота застосування, монтаж не вимагає використання спеціальних інструментів; забезпечення захисту будинку в той же час дозволяє йому «дихати», що забезпечує оптимальний мікроклімат.

Для монтажу блок-хауса потрібно використовувати додаткові елементи. Ознайомитись з якими можна натиснувши на кнопку нижче.