Стартовий елемент для монтажу панелей БЛОК-ХАУСУ. Встановлюється за допомогою саморізів, або заклепок на обрешітку. Використовується для кожного окремого полотна сайдингу. Має приховане кріплення. Довжина 2 м.


З’єднувальна планка, Н – образна. призначена для з’єднань панелей БЛОК-ХАУСУ по довжині, встановлюється на обрешітку до установки БЛОК-ХАУСУ. Має прихований вид кріплення. Довжина 2 м.

Планка внутрішнього кута призначений для прихованого з’єднання зовнішніх кутів будівель, кріпиться саморізами до обрешітки до установки фасадної панелі БЛОК-ХАУСА. Довжина 2 м.

Планка наружного кута призначена для прихованого з’єднання зовнішніх кутів будівель, кріпиться саморізами до обрешітки до установки фасадної панелі БЛОК-ХАУСУ. Довжина 2 м.

Планка відкосу – декоративний елемент для обробки віконного і дверного отвору, встановлюється на обрешітку до установки БЛОК-ХАУСА, прихований вид кріплення. Ширина робочої полки (глибина посадки віконної рами або дверної коробки) не більше 60мм. Укіс може бути виготовлений з необхідною робочою шириною в залежності від індивідуальних параметрів. Довжина 2 м.

J – профіль -універсальний елемент, використовується в якості завершального профілю діагональних і вертикальних торців фасадів, для з’єднання площин фасадів на різних рівнях, для обходження балок, карнизів і інших будівельних конструкцій. Має прихований вид кріплення. Довжина 2 м.