Сучасні металопластикові вікна не вимагають якихось спеціальних прийомів по догляду. Мити пластикові вікна необхідно регулярно в міру їх загрязніння. Частота залежить від умов навколишнього середовища.
Для миття металопластикових вікон можна застосовувати найпростіші миючі засоби. Потім необхідно промити скло чистою водою і ретельно висушити. Плями жиру, мастики, фарбу можна видалити за допомогою ацетону, аміаку, або інших розчинників за умови, що ці речовини не надають несприятливу дію на ущільнювачі і не проникають в фальц. Не рекомендується використання абразивних речовин і кислотних розчинів, особливо речовин, що містять хлорину , фториди або лугу. Ці речовини можуть пошкодити ущільнювачі, проміжні шари в склопакетах, рамах і фасадах.
Догляд за вікнами в районах з високим рівнем забруднення  У районах з високим рівнем забруднення рекомендується мити вікна частіше. Особливу увагу потрібно приділити ущільнювачів і механізмам, так як абразивні частинки можуть їх пошкодити. В випадках дуже сильного забруднення рекомендуємо використовувати спеціальні очисники вікон, що продаються в супермаркетах. Після обробки обов'язково промити вікна водой.