Металочерепиця являє собою оцинкований лист сталі з полімерним покриттям, форма якого нагадує форму натуральної черепиці. Виходить продукція високої якості, здатна протягом тривалого часу зберігати свої властивості. Покриття може мати різну фактуру і забарвлення. Полімерне покриття виконує захисну і декоративну функцію. Цей високотехнологічний матеріал заслужено завоював провідні позиції на ринку покрівельних матеріалів. Так як вигідно об’єднує в собі функціональні переваги натуральної черепиці з досягненнями сучасних технологій.  В результаті чого вийшов універсальний покрівельний матеріал з високими технічними характеристиками і можливостю реалізації найсміливіших, нестандартних дизайнерських рішень.

Металочерепиця є оптимальним покрівельним матеріалом. Який, може використовуватися як для покриття нових споруд, так і для реконструкції старої покрівлі. Особливою популярністю металочерепиця користується при зведенні котеджів і заміських будинків.

Незаперечною перевагою металочерепиці є її невелика вага. В середньому вона становить приблизно 4,5кг. на квадратний метр. Завдяки такій легкості металочерепиці не потрібно посилення обрешітки і крокв. В результаті здешевлюється конструкція всієї будови. Металочерепиця добре піддається свердлінню і різанню. Її листи можна виготовити за індивідуальними розмірами даху. У нашому офісі ви можете прорахувати витрати покрівельного матеріалу для вашої покрівлі. Що дозволить істотно заощадити на матеріалі за рахунок мінімізації перевитрати металочерепиці.

Металочерепиця застосовується в якості покриття для скатних покрівель з мінімальним кутом нахилу ската 14 °. Рекомендується використовувати даний вид покрівельного покриття в умовах із неагресивним або слабоагресивної ступенем впливу навколишнього середовища при температурі повітря від -50 до +50 ° С.

Металочерепиця виготовляється на основі прокату рулонного металевого тонколистового (0,4-0,5 мм) металу з захисно-декоративним полімерним покриттям різної кольорової гами. Її форма близька до класичної черепиці, що дозволяє багато в чому зберегти свої переваги.

Металочерепицю класифікують за профілем – залежно від конфігурації гофра (висота поперечної хвилі і її кроку – відстань між двома поперечними хвилями). Профіль металочерепиці є естетичним параметром для споживача, а також визначає правила монтажу настилу.

У нашій компанії представлено два профілі металочерепиці Premium Plus і Monterry, а також фронтонні планки, ендови, снігозатримувачі та інші добірні елементи покрівлі.

Краща металочерепиця виходить тільки з якісної сировини – це аксіома. У виробництві нашої черепиці використовується сировина тільки з гарячеоцинкованої сталі з вмістом цинку не менше 140г / м2.

Для того щоб отримати довговічну і красиву металочерепицю, наша компанія вибирає тільки якісний метал, який відповідає всім ДСТУ, щоб майбутня покрівля була захищена від корозії.

Листову рулонну сталь з полімерним покриттям (поліестер, і матова поверхня) нам поставляють провідні українські та європейські виробники.

Будьте впевнені, покрівля з металочерепиці «Premium Plus» і «Monterry» витримає і морозну зиму, і дощове міжсезоння, і спекотне літо. Бездоганна геометрія і точність стику листів -забезпечують легкий монтаж. А кольорова гамма задовольнить навіть найвишуканіший смак. Так само рекомендуємо ознайомиться чим правильно підрізати вироби з оцинкованого заліза.