Профнастил (профільований лист, гофролист, профлист,) – це сталеві листи трапецієподібної форми, виготовлені методом холодної прокатки металу на профілів верстатах і застосовуються в господарстві, будівництві та інших галузях промисловості.

Профнастил має гофровану форму, яка надає йому високу жорсткість і міцність. Висота листа і малюнок гофри вибирається залежно від типу профнастилу покрівельний або стіновий. Профлист кріпиться в будь-якому напрямку – вертикальному або горизонтальному і застосовується як для внутрішньої так і для зовнішньої обробки будівлі.

З огляду на різні можливості застосування профнастилу ми пропонуємо своїм клієнтам:

Стіновий профнастил (зокрема, дуже популярні паркани і ворота з профнастилу).

Покрівельний профнастил використовується в покрівельних роботах, для пристрою навісів, ангарів, павільйонів, огорож. Функціональне призначення покрівельного профнастилу аналогічно металочерепиці, але вартість профнастилу істотно нижче.

Профнастил стельовий використовується для обробки стель. Така стеля – ідеальне рішення для промислових приміщень.

Цей будматеріал поєднує в собі гарний зовнішній вигляд, широку кольорову гаму, надійність і відмінну якість. Робота з профнастилом можлива в будь-який час року. Він легко ріжеться і кріпиться, відходів при роботі практично не залишається.