ТОВ “ВСКН” є офіційним дилером компанії “Алютех”.

«АЛЮТЕХ» – це міжнародна компанія, яка спеціалізується на виготовленні секційних автоматичних воріт, ролетних і алюмінієвих профільних систем.

Продукція випускається відповідно до національних і міжнародних вимог до якості та безпеки. Підтримувати виготовлення воріт, ролет «АЛЮТЕХ» на високому рівні дозволяє застосування якісної сировини, матеріалів і технологій. Завершальним етапом виготовлення секційних автоматичних воріт, ролетних систем стають випробування якості. Так, під час виробництва ролет «АЛЮТЕХ» відстежує понад 50 параметрів, застосовуючи більш ніж 40 контрольних методів. Завдяки такому підходу вироби вирізняються досконалою конструкцією та довгим терміном служби.

Продукція «АЛЮТЕХ» постійно проходить сертифікацію в центрах TÜV-Süd-Czech (Чехія), CSTB (Франція), Wintech (Великобританія), TREZOR TEST S. r. o (Чехія); Ржевському науково-дослідному сертифікаційному центрі (РФ), інституті ift. Rosenheim (Німеччина), лабораторіях NCTL і ATI (США). Сертифікати, отримані за результатами випробувань в авторитетних організаціях, підтверджують, що виготовлення секційних автоматичних воріт, ролет, профілів з алюмінію здійснюється з урахуванням найвищих стандартів.

Системний підхід до організації виробництва та ведення бізнесу дозволяє «АЛЮТЕХ» враховувати інтереси всіх учасників ринку. Клієнтам гарантовані вичерпна інформаційна підтримка, швидкий і зручний процес придбання, якісне встановлення та обслуговування, а також безмежні комфорт і задоволення від використання продукції під маркою «АЛЮТЕХ».