Ролетні системи – ефективний засіб енергозбереження

Для того щоб в будинку завжди було комфортно і затишно, прохолодно влітку, а тепло взимку, необов’язково постійно використовувати дорогі обігрівачі та кондиціонери. Установка ролет на вікна дозволить підтримувати ідеальну температуру в будинку і при цьому заощадити гроші.

Взимку – економія на опаленні приміщення. Між вікном і ролетою утворюється повітряний прошарок, який виконує функцію термоса і зберігає тепло взимку.

вікно без ролети
вікно з зачиненою ролетою

Для підтвердження теплоеффектівності конструкцій ГК «Алютех» провела комплекс досліджень ролет в різних випробувальних центрах, в тому числі в міжнародному інституті віконних технологій ift Rosenheim (Німеччина). Результати випробувань показали, що при установці ролет тепловтрати через вікна знижуються більш ніж на 30%. Дані результати підтверджують тепловізійні знімки, на яких наочно показана різниця між тепловтратами вікна без ролет та вікна із закритою ролетою.

ролети у відкритому положені
ролети у закритому положенні

Дослідження ГК «Алютех» повністю підтверджують відповідність ролет вимогам нового ДБН В.2.6-31: 2016 з теплопровідності.


Влітку – економія на кондиціонуванні приміщення. Ролета блокує до 80% теплової енергії зовні вікна, запобігаючи його нагрівання і розсіювання теплоти всередину приміщення (на відміну від жалюзі, які встановлені зсередини вікна). При цьому температура всередині приміщення знижується на 5 ° С і більше.

вікно з ролетою
вікно з жалюзі

Окно с роллетой
 
Окно с жалюзи
Окно с роллетой   Окно с жалюзи
 

 

Вернуться назад