«Калькулятор вартості виробів» дозволить швидко дізнатися приблизну вартість ролетних систем, секційних або в’їзний групи воріт з урахуванням як основних, так і додаткових характеристик. Зверніть увагу! Вартість виробу – орієнтовна, вона сформована на основі єдиного роздрібного прайс-листа для вашого регіону. Реальна ціна може відрізнятися в залежності від комплектації замовлення.

При розрахунку «Калькулятор вартості виробів» не враховує плату: за монтаж виробів; за доставку ролет або воріт до об’єкта установки. Величина даних надбавок залежить від сервісних обставин компанії-установника (складності монтажних робіт, віддаленості об’єкта і т.д.) і обмовляється окремо. Вартість комплекту ручного управління для ролетних систем також орієнтовна і включає розміри:

1500×1800 мм – для профілів 9 мм; 2700×2400 мм – для профілів 14 і 19 мм. Вартість комплекту автоматичного управління для комірних систем орієнтовна і залежить від висоти і / або площі воріт: до 9,26 кв. м; від 9,26 до 10,8 кв. м; понад 10,8 кв. м. Дізнатися остаточну вартість виробу можна при попередньому розрахунку зв’язавшись з нами за інформацією в розділі “Контакти”. Якщо у вас є пропозиції щодо поліпшення роботи калькуляторів, будемо вдячні за ваш відгук. Дізнатися економію коштів за рахунок енергозберігаючої функції ролетних систем можна за допомогою калькулятора енергозбереження.