Захисні ролети стануть візитною карткою комфортних і сучасних будівель

Захисні системи вікон і дверей пройшли довгий шлях розвитку. Останнім досягненням цієї сфери стали ролети – полотно, що складається з ламелей. Їх виготовляють з алюмінію. Яскравим зразком якісних і довговічних систем є ролети куплені в нашій компанії. Ми поставили перед собою мету – забезпечити для своїх клієнтів умови для красивого і комфортного життя. На сьогодні наша компанія має великий досвід в сфері пов’язаної з захисними ролетами. Компанія «ВСКН» дивиться далеко вперед, тому впроваджує вже сьогодні якісні та довговічні системи з оптимальними характеристиками.

Надійні автоматичні і ручні системи для нашої компанії виробляються на ексклюзивному устаткуванні Італії, Німеччини, Японії. Наша основна задача як виробника – зробити будинок або офіс максимально комфортним і затишним.

Завдання, які виконують ролетні системи

Захист приватного життя. Сучасні ролети, встановлені на вікнах, надають захист. Вони захищають мешканців від сторонніх очей. Перехожі не бачитимуть, що відбувається всередині будівель.

Захист від сторонніх звуків . Варто відзначити, що захисні ролети мають профілі, які заповнені піною. Завдяки цьому системи здатні знижувати рівень гучності до 35дБ. Вони ефективно захищають від сторонніх звуків, вуличного шуму, що забезпечує максимальний комфорт і зручність. Можна насолоджуватися приємною тишею.

Захист від погодних умов. Вікна, на яких встановлені жорсткі і міцні рольставні, володіють стійкістю до впливу атмосферних опадів. Їм не страшні пориви вітру до 37 м / с.

Захист від сонячного випромінювання. Системи здатні створити комфортне середовище в будь-якому приміщенні, так як блокують інтенсивні промені сонця. Крім цього, можна не турбуватися, що меблі або штори вигорятимуть.

Захист від злому. Сучасні захисні ролети Алютех – це відмінне рішення, яке забезпечує найвищий рівень надійності. Вони мають п’ять класів стійкості, що практично виключає ризик несанкціонованого проникнення грабіжників.

Економія коштів. Встановивши системи, можна заощадити на споживанні електроенергії та опаленні до двадцяти відсотків. У приміщенні постійно тримається оптимальна температура. У літній період ролети, зберігають прохолоду, в зимовий час – тепло, тому немає необхідності часто використовувати кліматичну техніку.

Особливості вибору ролетів

Спочатку споживачеві бажано визначитися з кольором систем. Як і захисні ролети на дверях, конструкції на вікна представлені в широкій колористичній палітри.

Комплектуючі, профілі можуть мати різний відтінок: бежевий, білий, коричневий, сріблястий, синій, сірий. У каталозі нашої компанії зібрані десятки варіантів, вибравши з яких, можна надати об’єкту яскравість і витонченість. Різноманітність забарвлень дозволяє придбати системи для вікон, які ідеально підійдуть до фасаду і гармонійно впишуться як в екстер’єр, так і в інтер’єр.

Забарвлення має ряд характерних рис:

  • стійкість до появи подряпин і потертостей;
  • стійкість до корозії навіть при використанні в забруднених і вологих районах;
  • збереження насиченості кольору в умовах агресивного впливу ультрафіолетових променів;
  • стійкість до появи тріщин, а також до відшаровування.


Наступний параметр, який враховується у виборі систем – це тип профілю. Всі захисні ролети повинні бути стійкі до злому, вітру. Також вони повинні підходити до отвору. Консультанти ТОВ «ВСКН» досконало знають асортимент, тому допоможуть підібрати профілі для абсолютно різних об’єктів, будь-то медичний заклад або приватний будинок.

Захисна продукція компанії проходить тести: вона випробовується на міцність під впливом вітру. В процесі установки захисні ролети на вікна чи двері можуть закрити площу в 14 м2 і ширину отвору в 5,5 м. Максимально точну площу і величину отвору можна розрахувати з урахуванням конкретного вітрового регіону і типорозміру профілю.

Профілі роликової прокатки

Відрізняються високою якістю алюмінієвої стрічки. Їх поверхня має подвійне лакофарбове покриття. Піна без фтору і вуглецю заповнює профілі в м’якому або твердому вигляді. Профілі роликового плющення мають:

більше 30 відтінків для фарбування;
15 різних типорозмірів;

Профілі типу “екструзія”

Володіють підвищеною стійкістю до зломів рівня P3 і P4. Вони оснащені більш товстими стінками і поперечним ребром жорсткості. Вироби мають: 19 тонів для глянцевих поверхонь; 6 кольорів для шагрені; 10 типорозмірів;

Вибираючи ролети, необхідно звернути увагу на тип захисного короба. Його слід підбирати з урахуванням особливостей монтажу і в конкретний окремий віконний отвір.

У першому випадку мається на увазі прихована установка в фасаді. Вбудовані короба використовуються в реконструйованих будинках. Для цього необхідно попередньо підготувати віконний або дверний проріз.

У другому – установка на внутрішні або зовнішні прорізи над вікнами, дверима приміщень. Зовнішні короба можна монтувати на будь-якому етапі будівництва об’єкта.

Серії зовнішніх захисних коробів

Захисний короб 45 °

серія SB45

Типорозміри: 125 … 405 мм


Захисний короб 20 °

серія SB20

Типорозміри: 137 … 205 мм

Захисний короб напівкруглий;

Серія SB-QR (роллформінг)

SB-P / RE (екструдований)

Типорозміри: 137 … 205 мм

Захисний короб круглий;

Серія SB-R (роллформінг) SB-P / RE (екструдований) Типорозміри: 137 … 205 мм

Наступним етапом є підбір напрямних шин з необхідним рівнем жорсткості. Правильно обрані шини рятують від шуму, допомагають полотну рухатися як вгору, так і вниз плавно і без ривків. Вони надійно захищають ролету від пилу і бруду, продовжуючи її експлуатаційний термін. Захисні ролети мають шини, в яких були попередньо встановлені вставки і щітки-вставки.

Стандартний захисний тип цих елементів є оптимальним варіантом для класичної конструкції з основними умовами використання.
Посилені шини можуть використовуватися в системах, де потрібна додаткова захист від несанкціонованих проникнень.
Здвоєні елементи були розроблені для поєднання двох і більше ролет. Вони дають можливість зменшити вартість проекту.
Дистанціюється шини допомагають видалити систему від віконних і дверних прорізів.
Кутові вироби використовуються для установки в будинках, де є в отворах зовнішній шар теплоізоляції.
Холдинг пропонує своїм клієнтам купити такі аксесуари, як торцеві заглушки, які забезпечують естетичний зовнішній вигляд.