Підвіконня – не тільки функціональна деталь вікна, яка служить захистом від проникнення холоду, вологи, а й естетичний, декоративний елемент, що дозволяє підтримати стилістику інтер’єру, а також стати корисною площею, і часом свого роду оранжереєю для любителів рослин.

Підвіконня OPEN TECK™

OPEN TECK вже більше 7 років – найбільший виробник в Україні ПВХ-підвіконь шириною від 100 мм до 700 мм з кроком 50 мм, а також пластикових відливів і комплектуючих до них. Висока якість продукції і матеріалів, використовуваних у виробництві, конкурентні переваги і доступні ціни – основні постулати компанії OPEN TECK.

Будучи українським продуктом, підвіконня OPEN TECK ™ відповідають європейським нормам і стандартам якості. Жорсткість ребер і поверхні підвіконня забезпечують зносостійкість і стійкість до механічних впливів, тяжкість.

Ламінаційні плівки високої якості мають підвищену міцність і не вигоряють навіть при попаданні прямих сонячних променів. Сучасні, екологічно чисті, зносостійкі ламінації мають приємний зовнішній вигляд: імітація мармуру, деревної структури з фактурною поверхнею. Простота в експлуатації, легкість в догляді, не вимагають фарбування, шпатлювання, підклеювання і реставрації – всі ці якості зумовили широке їх використання в приміщеннях різного типу.

Основними перевагами підвіконь OPEN TECK™ є:

 1. Висока стійкість до зношування та механічних пошкоджень
 2. Висока термостійкість
 3. Вологостійкість
 4. Теплоізоляційні властивості
 5. Стійкість до УФ-випромінювання
 6. Презентабельний зовнішній вигляд
 7. Легкість в експлуатації та догляді
 8. Широка колірна гамма
 9. Довговічність

Вагомі виробничі переваги підвіконь OPEN TECK ™:

 • використання високоякісних ламінаційні плівок кращих німецьких і польських виробників забезпечує не тільки належний зовнішній вигляд підвіконня, а й надійні захисні властивості, а також його довговічність, стійкість до пошкоджень;
 • при ламінуванні поверхні використовується якісний клей (виробництва Фінляндії), що гарантує міцну і довговічну фіксацію плівки;
 • оптимальне співвідношення високої якості з доступною ціною робить підвіконня OPEN TECK ™ лідером в своєму сегменті товарів. Навіть при тенденції здешевлення на ринку OPEN TECK залишає якість незмінно високим, завдяки чому користується високим попитом не тільки на території України, а також в Європі і Росії.