Відливи виготовляються зі смуги оцинкованої сталі, методом заводського гнуття до потрібної конфігурації. Для фарбування використовують фарбу на основі поліестеру. Поліестр – це відносно недорогий полімер, що підходить для будь-яких кліматичних поясів.

Поліестер стійкий до механічних і атмосферних впливів, цветостоек. Використання поліестеру для покриття оцинкованого листа є вигідним, коли будівля не знаходиться в умовах особливо забрудненого навколишнього середовища, а експлуатаційне навантаження не надто висока.

Звичайні відливи

Звичайні відливи виготовлені з оцинкованої сталі. Пофарбовані фарбою на основі поліестера в білий і коричневі кольори. Поліестер стійкий до механічних і атмосферних впливів. Використання поліестеру для покриття оцинкованого листа є вигідним, коли будівля не знаходиться в умовах особливо забрудненого навколишнього середовища, а експлуатаційне навантаження не надто висока.

Євро відливи

Виготовлені так само як і звичайні відливи, але на торцях встановлені декоративні заглушки. Доступні в білому і коричневому кольорі.

Заглушка торцева для відливу

Торцева заглушка для відливу з бічними ребрами надійно фіксується надаючи жорсткість. Заглушка закриває торцевий зріз металу, запобігаючи тим самим можливість травмування об гострі краї і захищає метал від корозії. А також покращує його естетичний зовнішній вигляд.