Рулонні штори – модний елемент функціонального оформлення вікна. Відмінно працює в залитих сонцем приміщеннях, коли є необхідність домогтися повного або часткового затемнення. У квартирах , коли ваші вікна проглядаються з сусідських, рулонна штора стане чи не єдиним виходом. Рулонні штори діляться на два види: полотно і день / ніч.

Полотно – це суцільна тканинна рулонний штора.

День-ніч-це ролетна штора зі спеціальною подвійний тканиною, одна з яких фактурна, а друга прозора, що дозволяє легко регулювати потік світла в приміщення одним рухом руки.

Існують відкриті і закриті системи складання рулонних штор. У першому випадку тканину видно (сам рулон), а в закритих забирається від сторонніх очей за алюмінієвим коробом. Вони встановлюються на стулку вікна разом з боковим алюмінієвим профілем (або напрямними), в які заправляється тканину. Рулонні штори можуть управлятися ланцюжком, пружиною і електроприводом.

Залежно від ширини штори діаметр вала змінюється:

  • Система міні – вал діаметром 19мм (максимальна ширина 1500мм).
  • Система UNI – вал діаметром 19 мм. закритий тип (максимальна ширина 1250мм). Розмір системи на 35 мм. більше тканини. Боковини короба виступають з направляючих на 9 мм. на кожну сторону.
  • Система стандарт – вал діаметром 25 мм (максимальна ширина 2100мм).
  • Система стандарт -Вал діаметром 32 мм (максимальна ширина 2500мм).
  • Система Cordless – вал діаметром 32 мм (максимальна ширина 2500мм). – найбільш інноваційний механізм на даний момент.
  • Система поєднує в собі переваги безшнурові пружинної шторки з мінімальним часом збірки. Пружина попередньо навантажена, ви просто вставляєте в ролик трубку з одного боку і додаєте заглушку з редуктором швидкості на протилежну сторону. Рулонний штора зібрана і готова до установки.
  • Система Spring (Італія) – вал діаметром 38 мм (максимальна ширина 2500мм). Напівавтоматичні жалюзі без електромотора. Штори автоматично піднімаються, поки ви злегка тримайте ланцюг, і плавно зупиняються, коли ланцюг відпускається.
  • Система стандарт вал діаметром 40 мм (максимальна ширина 3000мм).

У стандартній комплектації намотування тканини становить 1600 мм, за винятком Системи UNI. Замовляючи рулонний штори у нас ви отримуєте: відмінна якість. Можливість замовлення виробів різного розміру. Повний комплект з необхідною фурнітурою. Швидка доставка.