Виробництво ВСКН - перевірені часом.
Більше 15 років досвіду!

scroll

scroll-icon

Головні напрямки діяльності

Основним напрямком діяльності нашої компанії є виготовлення, продаж і монтаж металопластикових конструкцій (вікна, балконні рами, двері та ін.). Паралельно з основною лінією виробництва запущені лінії з виготовлення профнастилу, відливів, козирків та інших виробів з листового заліза.

Застосування сучасних технологій, використання високоякісних матеріалів і сучасного обладнання у виробництві, дозволяє нам максимально задовольнити вимоги клієнтів до якості і ціни.

Історія компанії

У сфері виробництва металопластикових конструкцій наша компанія працює з 2008 року. У процесі розвитку і зростання підприємства, ми обзавелися високотехнологічним обладнанням, розширили виробничі площі та залучили люблячих свою роботу фахівців, додали в свій арсенал виробництво різних форм матеріалів з листового заліза для покрівлі, огорож, обшивки стін. Для того щоб зробити спектр послуг та пропонованих матеріалів повнішим, ми запровадили продаж безлічі матеріалів і товарів наших партнерів в сфері виробництва водостічних систем, опалювальних котлів і димоходів, вентиляційних систем, гаражних воріт, ролет, бітумної черепиці та інше.

Географія продажів

Головний офіс і потужності ВСКН розташовані
у м. Конотоп та займають більше 3000 м.кв.

На сьогодні є лідером продажу у Сумській області. За сприяння наших партнерів у великих і маленьких населених пунктах, вироби нашої компанії можна придбати в Сумській, Чернігівській областях. Доставка продукції здійснюється власним транспортом.

Наші переваги

1

Якість виробів

Наші металопластикові конструкції ми виробляємо з профільних систем в асортименті. Якість наших віконних виробів підтверджено офіційними сертифікатами відповідностей, а так само протоколами випробувань проведених в технічної лабораторії компанії Міропласт і отримали високі оцінки фахівців.

2

Сервісні послуги

Ми постійно вдосконалюємо обслуговування в сервісних послугах, швидка зворотний зв’язок, зручна комунікація, підвищення кваліфікації та навчання фахівців, гнучкий підхід до кожного клієнта і не завищена система цін стабільно привертають нових партнерів і замовників і затримують на роки тих, хто вже з нами.

3

Різноманітність продукції

Крім основного напрямку металопластикових конструкцій і виробів з оцинкованої сталі з полімерним покриттям, ось уже кілька років ми ми впевнено продаємо матеріали і товари наших партнерів в сфері виробництва водостічних систем, опалювальних котлів і димоходів, вентиляційних систем, гаражних воріт, ролет, бітумної черепиці і інші – це допомагає нашим клієнтам закрити відразу безліч потреб.

Дякуємо за ваше повідомлення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.